36 X 1/2 UNC MS ALLTHREAD SELF COLOUR
Special Price
£233.98
Per 100
Regular Price
£259.98
Per 100
AvailabilityIn stock
SKU
1280C0183600
Specifications
| BRAND | FRANCIS KIRK |
|---|---|
| SURFACE TREATMENT | SELF COLOUR |
| COUNTRY OF ORIGIN | China |
| COMMODITY CODE | 7318154290 |
| THREAD FORM | UNC |
| MATERIAL | MILD STEEL |
| DIN | DIN 976-1A |
| DIAMETER | 1/2" |
| LENGTH | 36" |
| PACK QTY | 20 |
| PRICE / UNIT | 100 |
| Lead Time | DELIVERY 1 - 2 DAYS |