36 X 3/4 UNF MS ALLTHREAD SELF COLOUR
Special Price
£538.20
Per 100
Regular Price
£598.00
Per 100
AvailabilityIn stock
SKU
1280F0223600
Specifications
| BRAND | FRANCIS KIRK |
|---|---|
| SURFACE TREATMENT | SELF COLOUR |
| COUNTRY OF ORIGIN | China |
| COMMODITY CODE | 7318154290 |
| THREAD FORM | UNF |
| MATERIAL | MILD STEEL |
| DIN | DIN 976-1A |
| DIAMETER | 3/4" |
| LENGTH | 36" |
| PACK QTY | 10 |
| PRICE / UNIT | 100 |
| Lead Time | DELIVERY 1 - 2 DAYS |